Najcześciej zadawne pytania
Prędkość ładowania zależy od wielu czynników, w tym oczywiści mocy ładowarki. Standardowo nasze urządzenia posiadają porty o mocy minimum 22kW, jednak w naszym portfolio mamy też urządzenia o mocy 50kW. Prędkość ładowania zależy również od tego jaką moc może w danym momencie przyjąć podłączony samochód. Większość hybryd typu plug-in przyjmuje maksymalnie 3,6-7kW, jednak nowsze i droższe modele ładują się z mocą 11kW. Samochody w pełni elektryczne w większości przypadków mogą również przyjąć maksymalnie 11kW prądu zmiennego (AC) jednak są modele, które można ładować z mocą 22kW. Jak widać nasze ładowarki pozwalają ładować prądem zmiennym z maksymalną mocą jaką przyjmuje większość obecnie produkowanych samochodów.
Płatność za ładowanie odbywa się za pomocą aplikacji z podpiętą kartą kredytową lub na niektórych stacjach za pomocą wbudowanego terminala kart płatniczych.
Do wybudowania stacji nie jest potrzebne pozwolenie na budowę, jednak potrzebne jest dopełnienie zgłoszenia budowy stacji czyli złożenie do odpowiedniego urzędu wymaganych dokumentów. W przypadku braku sprzeciwu urzędu w ustawowym terminie można budować stację do ładowania.
W zależności od miejsca jest to okres od miesiąca do dwóch. Większość czasu zajmują uzgodnienia urzędowe. Całym procesem zajmuje się nasza firma, więc nie musisz się niczym martwić.
Serwis stacji do ładowania należy dokonywać w miarę potrzeb oraz zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego.